Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - ReGen (next genesis)

ReGen (next genesis)

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

ReGen (next genesis)

Poslaťod Merlin » Uto 17. Júl 2018 20:09:08

Novy ReGen je doma. Je od YFTK :NG
Uz od minuleho tyzdna..
Ale je tam drobny problem.
Chyba tam tesnenie, presnejsie chyba tam osadenie na tesnenie.
Nieje to az tak velky problem, ale ked sa prudko potiahne, pri uzavretom vzdusniku, tak to pretecie do komory a je po srande.
Tesnenie chyba na zavite, ktory drzi kapucu. Tusil som ten problem, ale myslel som, ze to bude ok. Nieje..

Atomizer je spracovany dobre, ma vychytavky, ktore predosle nemali, ale na rozdiel od prveho NextGen-a a Nextiny, jeho mensej sestry, sa nextasis nevydaril a ReGen, ma tiez problem.
Keby tam dali to tesnenie, je to vydarenejsi atomizer, ako prve dva.
Dalsi problem je, ze priehladny diel, spravili boh vie preco na zavit, takze ho nieje mozne jednoducho nahradit obrobkom z plexi, alebo niecim stylovym, ako je farebny resin a pod.
V podstate by sa dalo vytvrit dokonale dielo z niekolkych typov, keby diely sedeli..

Inak chut je fantasticka, komora je mensia, vzdusniky su aj pre DL, aj pre MTL, lenze ako vsetko, nieje nic a nikdy dokonale.
Ak sa mi podari, tak to skusim upravit, ale mam pochybnosti o tom, ze sa to podari, lebo to tesnenie nieje kam osadit.
Obrazky dodam neskor.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: ReGen (next genesis)

Poslaťod Merlin » Uto 07. Aug 2018 23:06:19

Dostal som sa konecne ku uprave ReGen-u.
Nedokazem pouzit fotky povodne, kde je to bez upravy.
Ale prikladam fotky po vyrieseni problemu.
Na fotkach je vidno, kde je uz osadene tesnenie, po vytvoreni drazky na ten O-kruzok.
Je to problematicke miesto, kde ked nieje tesnenie, pri prudkom potahu vnikne vzduch a nedrzi podtlak v tanku.
Problem vytvorenia tej drazky osadzovacej je, ze treba vyrobit pripravky na uchytenie toho dielu do masiny a vyrobit noz na tu drazku.
Rovnako aj na kapucu, vytvorit tu rybinu, na lahsie povolovanie, nieje tak easy, ako to bolo na NextGen-a.
Dalsie pripravky..
Myslim ze ten atomizer je velmi kruty vtip.
Ale zas na strane druhej je pravda, ze cely ho vyrobit doma na kolene, uplne od piky, by sa mi nechcelo.
Za tie prachy ten polotovar stoji za to..
Opat vyzdvihujem vyborne rieseny airflow. Po uprave drazky /dorazu kapuce/ je mozne ho pritiahnutim kapuce fixovat, nepretaca sa volne.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia