Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - GeekVape Ammit 25 - prska…

GeekVape Ammit 25 - prska…

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

GeekVape Ammit 25 - prska…

Poslaťod eisy8 » Sob 12. Máj 2018 1:55:52

Ahojte.
Mam tak trochu problem s tymto atomizerom. Obcas, ale asi najcastejsie po plneni strasne prska. Az ma cela huba vnutri pali. Pomoze zavriet privod liquidu a po par potahoch je to potom OK.
Nie, problem v hustote liquidu neni, mam 70/30. A ani vaty neni malo. 3x som ho prerabal. Dako blby v osadeni som az tak neni, ine atiky (FUMYTECH WINDFORCE RTA ci IJOY EXO RTA) som robil buildy snad 20x a nikdy problem s pretekanim, ci palenim vaty, velkym prskanim.
Spiralku teraz tam mam namotanu z SS316 clapton, daka jemnejsia, 5 ci 6 zavitov, na priemer 3 mm, 0,24 ohm. Vaty tam je tiez teraz vela, skoro som mal problem ju pretiahnut spiralkou.
Preco prska? Ale fakt vela hoc aj na 25-30 W. Ked zacne prskat, tak to zozerie skoro pol objemu toho atiku…
Dakujem vopred za dake rady, este stale som len dake batola v tychto veciach.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
eisy8
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: GeekVape Ammit 25 - prska…

Poslaťod Beastik » Sob 12. Máj 2018 10:13:10

Hello,
Spiralku mas natesno ci s medzerami pri zavitoch??
Obcas tieto spaced "strielaju"... ked su prechlastane...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod eisy8 » Sob 12. Máj 2018 11:42:28

Hmm, koli chuti spaced, ale to robim aj do exa a bez problemu. A ved prave nerozumiem, preco sa prechlasta. Inak, spiralku mam priemer 3,5 mm a vaty fakt hodne, ze mi takmer nesla pretiahnut. Vatu som mal aj lacnu cinu (mimochodom, asi som nespozoroval rozdiel medzi tou cinou a vatou Cotton Bacon Prime) a aj tak to prechlastalo.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
eisy8
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod eisy8 » Ned 13. Máj 2018 0:50:00

Tak nic. Asi si budem musiet zvyknut pri plneni zatvarat juice flow. Ako to tak robim, tak uz neprskal ani raz.
Doteraz som si myslel, ze je to hlupost zatvarat, no asi nieco na tom bude. Ale aspon ta chut je bajecna… Spotreba liquidu mi ide rapidne hore.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
eisy8
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pon 14. Máj 2018 8:00:17

Problem vyrieseny:
eisy8 píše:Tak nic. Asi si budem musiet zvyknut pri plneni zatvarat juice flow. Ako to tak robim, tak uz neprskal ani raz...

Predpokladal som, ze to zatvaras, vzdy pretecu/postia sa tieto motacie ak neuzavres Juice ci AF.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia