Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - HCigar VT75C + Innokin Ares

HCigar VT75C + Innokin Ares

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

HCigar VT75C + Innokin Ares

Poslaťod Weiss » Sob 31. Mar 2018 18:41:38

Zdravím.
Chcem sa s vami podeliť o skúsenosti s novým setupom. Pár týždňov používam zostavu HCigar VT75C + Innokin Ares.
Obrázok

Mód je super. Po zoznámení sa s Escribom som si updatol mod a nahral tému + SS316L krivku od DJLsb Vapes. Používam baterku 26650 iJoy, úplne v pohode, žiadne prehrievanie ani výbuch :D .
+
vzhľad
DNA75
kvalita spracovania
fukčnosť

- (maličké :D )
Baterka pri pohybe modom zo strany na stranu sa vo vnútri hýbala (26650 je slušný macek). vyriešené vlepením vymedzovaciej podložky do vnútra modu
Uzamknutý odpor sa odomkne, keď sa zariadenie pri nepoužívaní odomkne 5klikom.

Ares
Chuť pre mňa o máličko lepšia ako Siren 2. Povedal by som že je plnšia, internzita je rovnaká. Ale zase na Skyline nemá. Motám 8 závitov na 3,0mm /SS316 0,3mm (1,0Ohm).
+
chuť
spôsob plnenia (stačí potiahnuť topcap do strany)
vzhľad

-
Pretekanie cez otvory na vzduch (toto je pre mňa obrovský problém. Hlavne po recenziách, kde všetci tvrdia, že nepreteká. Dokonca pod vatou sú dve plôšky, ktoré majú zabrániť stekaniu liquidu do otvoru na vzduch.
Obrázok

Priznám sa, že toto je pre mňa tak neprekonateľný problém, že ho asi predám. Používam liquid 50/50, skúšal som tam narvať maximum vaty, menej vaty, málo vaty a žiaden rozdiel. Vyskúšal som rôzne vaty a nič. Stále je pár kvapiek liquidu v otvore na vzduch. Skúsil som špirálku dvihnúť hore, aj úplne dole nad prívod vzduchu :plac:

Nemáte s týmto skúsenosť? nejaká rada by bodla.
Ďakujem
RIP: 510-T, EGO + Clearomizer V2, LAVATUBE + ViVi Nova, PROVARI + Kanger Protank 2, SMOK Plus
HW: ASPIRE NX100 + GRIFFIN AIO
Obrázok užívateľa
Weiss
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: HCigar VT75C + Innokin Ares

Poslaťod Budka1975 » Sob 31. Mar 2018 20:29:15

Ahoj.
Ja používam podobnú kombináciu.
LostVape Paranormal + Ares.

Jemne sa to dole rosí aj mne. Poutieram, pootáčam a na chvíľu je pokoj. Snažím sa ho nenaklánať, neprehrievať.

Ten istý problém mám ale aj so Skyline.

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Budka1975
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Weiss » Ned 01. Apr 2018 8:43:09

Budka1975 píše:Ahoj.
Ja používam podobnú kombináciu.
LostVape Paranormal + Ares.

Jemne sa to dole rosí aj mne. Poutieram, pootáčam a na chvíľu je pokoj. Snažím sa ho nenaklánať, neprehrievať.

Ten istý problém mám ale aj so Skyline.

Skúsim este liquid 60VG/40PG.
Prebehol som este YT a sledoval ako vysoko dávajú špirálu. Prišlo mi to že hodne vysoko nad vzduch. Vyskúšam aj toto. Dám vedieť či niečo z toho zabralo.
RIP: 510-T, EGO + Clearomizer V2, LAVATUBE + ViVi Nova, PROVARI + Kanger Protank 2, SMOK Plus
Obrázok užívateľa
Weiss
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Budka1975 » Ned 01. Apr 2018 9:25:49

Čím vyššie špirála, tým vyššie sa musí šplhať liquid.
Ovplyvní to chuť?
Dík

Budka1975
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Weiss » Ned 01. Apr 2018 9:28:47

Myslim že pre liquid to nie je problem. Skôr sa zmení ofuk spiralky. A uhol ku koncom vaty. Možno že bude odtekať viac na strany a nekvapkat do stredu.
Obrázok užívateľa
Weiss
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Budka1975 » Ned 01. Apr 2018 14:16:29

Videl som videá, kde pred plnením zatvoria vzduch, naplnia, otočia hore nohami a otvoria vzduch.
Má to pomôcť "pocikávaniu".

Budka1975
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Weiss » Uto 29. Máj 2018 5:53:12

Skúsil som uz všetko. Rôzne vaty, rôzne namoty, výšku špirály a nič nepomohlo. Tak som vec vyriešil zakúpením Kayunu Prime od Číňanov (YFTK). Musím povedať, že lepší MTL atik som nemal. Výborná chuť, nič netečie, spotreba liquidy šla o 50% dole...

Ak niekto chce odkúpiť môj Ares, alebo Sirénu 2 nech s ozve.
Obrázok užívateľa
Weiss
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Uto 29. Máj 2018 8:16:02

Budka1975 píše:Videl som videá, kde pred plnením zatvoria vzduch, naplnia, otočia hore nohami a otvoria vzduch.
Má to pomôcť "pocikávaniu".

Mam Fuji, rovnaku zakladnu, ale taketo cvicenie nepotrebujem... ani po 4-5 plneni sa neposti, len ak vznikne kondenz. Ale to uz je moja zasluha, z atiku treba tahat nie don fukat. :) :)

Ak budem menit vatu hodim nejake fotos. :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod berco » Uto 29. Máj 2018 13:07:52

Možno systém alebo princíp je rovnaký ako Ares, ale tiež to tak robím. Aspoň zo začiatku, potom, ak sa dostane liquid medzi krúžok AFC a telo, už to nie je ono. Vaty treba tak akurát a plniť, keď je tank prázdny, inak atmosférický tlak vytlačí liquid do kotolne a potom už je kaša hore dnom :D
Obrázok
berco
e-začiatočník
e-začiatočník

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia