Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Poslaťod embe » Uto 30. Jan 2018 16:54:19

Ahojte,

potrebujem prosim poradit, neviem kde robim chybu. Mam original Kayfun v5 Svoe mesto (aj klon SVX) a okrem ineho Predator 228.
Predator uz bol na reklamacii kedze vkuse hlasil Atomizer short pripadne No atomizer found. Opravili, neviem presne co. Chvilu to fungovalo, ale potom to zacalo zase. Ale len pri origo Kayfune. Ine atiky to nerobili co mam doma. Tak som sa vratil k Pico Mega a tam vsetko v pohode. Lenze stvalo ma ze ten Predator blbol, tak som znova oba atiky aj origo aj klon vycistil, namotal znova, teda hlavne origo lebo to ma stvalo najviac ze atik za 100 EUR a nejde na predatore. No ale po dni zase to iste. Atomizer short alebo not found. Na nervy.

Potom ma napadlo, ze do toho Predatora dam Artic fox firmware. Cuduj sa svete, nastal posun, uz len naozaj vynimocne zahlasi atomizer short, atomizer not found tusim vobec. Ale co robi je, ze mi neustale dava potvrdzovat profil, pripadne odpor cievky a puta sa ma ci je nova alebo stara. Cize kym si potiahnem, tak niekedy aj 2-3x musim vykonat vyber a potvrdit.

Myslim, ze nie som uplny blb a vidim, ze nie je nikde v atiku ziadny skrat, ziadna spina ani zatecene a pod. Uz som prebrousoval snad vsetko ale dost tazko sa to hlada, lebo toto je konkretna kombinacia gripu a atika.

Sice si motam sam spiraly, tiez si miesam liquidy sam (vascinou 50/50 niekedy max VG), vapujem uz tusim 5rokov, ale stale sa povazujem za amatera vo vapovani a preto by som sa vas skusenejsich chcel spytat, ci ste sa s podobnym problemom nestretli a co by to mohlo sposobovat.

Dik,
Maros
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: Kayfun V5 + Predator 228 - problemy

Poslaťod Beastik » Uto 30. Jan 2018 17:12:56

K5 Nema vela casti (ako napr. K4 kde prechodove javy boli na dennom poriadku)... vidim to na problem s centerpinom.. ze neni 100% kontakt, nedolieha tak ako by mal.
Nezatiekol Ti liquid na centerpin Predatora? Obcas sa vie po zateceni "prilepit" a neni odpruzeny... toto skus pozriet.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Chrustik » Uto 30. Jan 2018 18:57:13

Tipujem na chybu predatora.Mne to iste robi cuboid.Isiel bez problemov pokial nespadol zo stola na zem.Po pade-No atomizer found.Skusil som nahodit arctic fox a atomizer uz nachadza bez problemov,akurat musim casto potvrdzovat profil alebo odpor.Cuboid mam nieco vyse 2 rokov(bral som ho z 3fvape),pouzivam ho uz len doma,tak mi to nevadi.Aj tak uz len cakam kym dosluzi uplne a pojde do srotu.
Obrázok
Smok G-Priv2 + TFV8 X-Baby,IJOY Genie + OBS Engine nano,Wismec Reuleaux RX2/3 + Digiflavor Themis,Eleaf iStick 200w + Geekvape Zeus,Eleaf iStick Pico 25 + KAAES Solomon 2,Joyetech Cuboid + Vapefly Horus,Vaporesso Swag + Avocado 22
22.09.2011
Obrázok užívateľa
Chrustik
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod endy500 » Uto 30. Jan 2018 20:27:58

Niekde som čítal o problémoch s 510 konektorom u Predatora. Mam dojem že boli dve verzie Predatora. Prvá kde 510 konektor je samostatne - nie súčasťou modu a druha kde je súčasťou.
Myslím že to chalan vtedy rozobral a dorabal tam skrutkou ground pre PCB.
Pridal tam nejaku skrutku aby prepojil minus s telom modu. A to vyriešilo ten problém s Atomizer Short.
To potvrdzovanie odporu sa rieši tak že si vypnes políčko smart pri profile ak sa nemýlim. Nie som si 100% istý ale za skúšku nič nedáš.

ObrázokObrázok
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod embe » Uto 30. Jan 2018 22:54:58

oki dok. Tak som predchvilou rozobral toho predatora, vycistil, bol prakticky len zapraseny, inak OK, nic zatecene, nic prilepene. Vypol som Smart a nechal len 2 profily, power a TC na SS. Uvidime, zatial to slape. I ked pred vypnutim Smart to prehodilo samo z power na TC.

Inak, viete poradit nejaky ozaj dobry mod? Tento Predator je super, perfektne sa drzi, 2 baterky...ale kedze idem na dovolenku onedlho, nemozem si dovolit nejaky fail tam, lebo tam veru vaping shop nebude. Cize musim byt nachystany. Mam este ten Pico Mega ale potrebujem nejake super spolahlive "delo" :)

Dikes!
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod 14edik » Str 31. Jan 2018 0:00:34

Do koľko € ?

Odoslané z Moto G (5S) Plus pomocou Tapatalku
Obrázok
"PARE ZDAR" 24.02.2013 06:00 hod. posledná pyro cigareta
Od 19.01 do 24.02 2013 som prekladal pyro-ecig.
Obrázok užívateľa
14edik
e-poradca
e-poradca

Poslaťod embe » Str 31. Jan 2018 0:24:56

Tak do 150 cca +/- :)
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Gabriel » Str 31. Jan 2018 14:11:31

Kúp 5x cuboida 150w.
Ja mám Gtrs vboy 200w používam mesiac a som sním spokojný.
Určite ti niekto doporuci nejaké DNA ale s tými ja nemám skúsenosti.

Ťapkám do skla
Obrázok
Gabriel
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Osiris » Str 31. Jan 2018 15:12:50

GTRS Vboy je super, pozri aj na Asmodus Minikin v2. Je maly, sikovny, vykonny a vydrz baterii je neuveritelna. Okolo 100€ stoji aj u nas.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod embe » Str 31. Jan 2018 17:43:19

Hmmm....ten Vboy vyzera namakane aj Asmodus...nieco z toho poriesim, diky moc! Keby boli este ine napady tak sem s nimi...:)
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia