Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Pravidlá inzercie

Pravidlá BAZÁRU

HLAVNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY.

Inzercia slúži na predaj, výmenu, darovanie, kúpu, výhradne vecí pre vaping/inhalovanie, nieje možné inzerovať čokoľvek iné čo nemá súvis z vapingom/inhalovaním.

Do nadpisu píšte vždy konkrétne informácie, čo predávate/darujete alebo chcete zakúpiť.

V prípade predaja, musí byť k inzerátu pripojená fotografia tovaru. Prosíme používajte maximálnu veľkosť 640x480 alebo 512kB. Doporučujeme využívať službu TINYPIC.

Inzeráty môžu dávať iba súkromné osoby. Inzeráty predajcov ( ktoré neboli dohodnuté vopred s adminom alebo moderátorom ) budú po zistení okamžite zmazané. Za PREDAJCU bude považovaná aj súkromná osoba ktorá nakúpila väčšie množstvo tovaru a tu sa snaží tovar predať.
( ak má predajca záujem o predaj aj na fóre formou aukčného tovaru kontaktujte vopred admina , alebo moderátora bazáru pre bližšie informácie )

Je zakázané:
Zverejňovať súkromné údaje v popise a v komentároch (adresa, mail, telefón, skutočné meno a iné osobné údaje ), odkazovať na iné stránky, kde je predmet vystavený alebo inzerovaný. Povolené je vkladať len priamy odkaz na fotografiu a to do príslušného pola pri vytváraní inzerátu.

Moderátor/Admin môže, bez predošlého upozornenia, celý inzerát odstrániť a to bez udania dôvodu.

V inzeráte je nutné vždy uviesť skutočný stav tovaru ako aj poškodenie ak nejaké je. Kupujúci ako aj predávajúci sa môžu v téme pod inzerátom vyjadriť o spokojnosti či nespokojnosti a taktiež o ukončení platnosti inzerátu alebo predaji inzerovaného tovaru. Ku inzerátu nie je možné zakladať diskusiu, iba ak súvisí s inzerátom alebo nekompletnými informáciami ktoré chcete vedieť. Akékoľvek OT príspevky môžu mať za následok zmazanie celého inzerátu.

Fórum el-cigareta.eu nezodpovedá za predmety zverejnované/ponúkané v sekcii BAZÁR . Službu BAZÁR dáva k používaniu voľne a nemá žiaden profit z predaja alebo kúpy. Nijako nebude riešiť problémy ktoré môžu pri predaji / kúpe bazárového tovaru vzniknúť. Budeme radi ak nás informujete o nespoľahlivých / spoľahlivých inzerentoch pre ktorých bude založená špeciálna téma.

Za porozumenie ďakujeme....

Kategórie